Filter
Doručenie
Cena

HECHT 5543 SXE

,HECHT 5543 SXE - trojkolesová kosačka s pojazdom

Part Number: 8595614915182
Expedícia: do 1 až 3 dní (Na sklade)
Značka: HECHT

519,99 €

Cena vrátane DPH

33 rokov skúseností...

33 rokov
na Slovenskom trhu
60 000
produktov skladom
14 dní
na vrátenie tovaru
Kamenná predajňa
Showroom
Bezkonkurenčné
ceny na trhu
Detail Obrázky Logistika Odkazy Podpora

Parametre

Benzínová kosačka hecht 5543 sxe 5in1 je skvele vybavený stroj určený predovšetkým do členitých záhrad s množstvom prekážok. predné koleso umožní ľahkú manipuláciu a obchádzanie prekážok ako sú rôzne záhony, kríky, architektonické prvky a podobne.
Ak potrebujete pokosiť väčšiu plochu bez prekážok, predné koleso je možné pákou na madle zablokovať v rovnej polohe, kosačka potom perfektne drží stopu a jej použitie je prakticky totožné s použitím bežnej kosačky.
Kosačka je poháňaná osvedčeným hecht ohv motorom. kosačka je vybavená elektrickým štartérom , vďaka ktorému je kosačka vhodná aj pre seniorov a ženy, ktoré môžu mať problém so štartovaním pomocou tiahla.
Avšak aj táto možnosť štartovania zostala u kosačky zachovaná. elektrický štartér je napájaný z 12 v akumulátora , ktorý je umiestnený v paneli na madle kosačky. štartovanie je vykonávané pomocou tlačidla na madle.
Tlačidlo je možné ľahko vybrať a uschovať, aby sa predišlo nechcenému naštartovaniu napríklad deťmi. spoločne s kosačkou je dodávaná aj nabíjačka akumulátora.
Stabilný a pevný kovový skelet je opatrený otvorom so záslepkou pre bočné vyhadzovanie. súčasťou dodávky je aj kryt bočného vyhadzovania, ktorý umožní kosiť trávu v režime bočného vyhadzovania.
Vďaka tomu je možné kosiť aj ľahko prerastenú trávu, bez toho aby sa kosačka hltila a obsluha šliapala v pokosenej tráve.
V normálnom režime je pokosená tráva zbieraná do 60 l textilného koša . kôš je vybavený aerodynamickou klapkou pre jednoduchú kontrolu stavu jeho naplnenia.
Výška zdvihu zadných kolies sa vykonáva štandardne centrálne pákou, predné koleso je potrebné nastaviť samostatne pomocou hviezdicovej skrutky.
Pohodlné polstrované madlo je možné vďaka rýchloupínaniu ľahko zložiť pre uskladnenie, alebo prepravu kosačky a je zároveň výškovo nastaviteľné.
Pojazd kosačky je riešený pomocou variátorovej prevodovky, rýchlosť je možné nastaviť v štyroch stupňoch od 3 do 4,5 km/h . ak teda kosíte pravidelne udržiavaný trávnik, je možné nastaviť najvyššiu rýchlosť a práca ide rýchlo od ruky.
U zanedbaného, prerasteného alebo hustého trávnika potom je možné rýchlosť primerane znížiť, kosačka sa potom nehltí prívalom veľkého množstva pokosenej trávy a zníženie rýchlosti sa prejaví aj na kvalite kosenia.
Narozdiel od 3-kolesových kočíkov, ktoré vďaka vysoko položenému ťažisku môžu byť nestabilné, je kosačka v tomto prevedení naopak veľmi stabilná.
Ťažisko kosačky je položené nízko, tesne pred zadnými kolesami, a preto je prakticky nemožné 3-kolesovú kosačku pri použití na záhrade prevrátiť. stabilita je plne porovnateľná so 4-kolesovými kosačkami.
Ďalšou výhodou tohto prevedenia je, že v ktoromkoľvek okamihu majú všetky 3 kolesá kontakt so zemou. hmotnosť kosačky je tak neustále rovnomerne rozložená a skelet je tak v porovnaní so 4-kolesovými kosačkami o poznanie menej namáhaný.
Toto samozrejme pozitívne ovplyvní životnosť skeletu i celej kosačky.
Parametre
Motor Hecht ohv
Hmotnosť (kg) 43.5
Doporučená plocha (m2) -
Nastavenie výšky (mm) 25 - 75
Centrálne nastavenie výšky kosen -
Guličkové ložiská Áno
Pojazd Áno, 3 - 4,5 km/h
Skelet Kovový
Edge cutting Áno
Nastavenie výšky rukoväte Áno
Mulčovacia sada v cene Áno
Kryt bočného vyhadzovanie v cene Áno
Čistenie pracovného priestoru Nie
Záber (cm) 51
Obsah (cm3) 173
Výkon (hp) 4.9
Kôš (l) 60

Expedícia


Predpokladaný termín doručenia: 27.06.2024 - 01.07.2024

Cena prepravy

Kuriérska služba v SR na dobierku
Cena: 0 €
Kuriérska služba v SR platba vopred
Cena: 0 €
Osobný odber Kežmarok
Cena: 0 €

Výrobca

HECHT  https://www.hecht.sk/

Užívateľská podpora

Zoznam telefónnych čísel

Obchod
+421(0)950 333 888

Obchod
+421(0)950 333 888

Info T-Mobile
+421 (0) 903 625 488

Info Orange
+421 (0) 907 951 615

Zoznam e-mail adries

Prva.sk - Servis a reklamácie
servis@prva.sk

    Kontakt    |   Obchodné podmienky   |   Pomoc   |   Účet
Internetový obchod Prva.sk
Uvedené ceny sú ceny s dph.
Copyright © 2003 - 2011 THS Kezmarok, s r.o. Slovakia. All rights reserved.
 
Špecifikácie výrobkov sa môžu zmeniť bez upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.