Prva.sk
27 rokov na trhu 
Výkonný set
     pre excelentný zvuk ...
   Set zostavený z kvalitných reproduktorov YAMAHA s celkovým výstupným výkonom až 820 W. Tento set obsahuje dva stĺpové reproduktory YAMAHA NS-777, dva regálové reproduktory YAMAHA NS-333 a centrálný reproduktor YAMAHA NS-C444. Celá zostava je zladená vo farebnom prevedení PIANO BLACK.
Price1 €
Dokonalý design
      špičkový výkon ...
Čo viac môže človek od kvalitných reproduktorov chcieť. Tento model disponuje silou až 160 W a svojím skvelým vzhľadom sa hodí kamkoľvek.
Price2 €
Najpopulárnejšie
         3-pásmové reproduktory ...
   Táto obľúbená zostava stĺpových reproduktorov s výkonom až 250 W si získala srdcia viacerých milovníkov hudby. Tieto reproduktory pokrývajú plnú škálu zvuku. Všetky 3 pásma sú dokonale vyvážené a celkový dojem zo zvuku je dokonalý aj bez použitia ďalšieho basového reproduktora.
Price3 €
Dodajte zvuku
         dokonalosť ...
Price4 €
Štýlový set
         pre kvalitnú reprodukciu ...
309,01 €
Receivery pre každého ...
   Výber toho správneho receiveru je veľmi dôležitý. Na to aby ste dosiahli od svojich reproduktorov čo najviac výkonu a kvality potrebujete správne poznať požiadavky svojich reproduktorov. Dôležité sú údaje o maximálnom výkone a inpedancii. Ďalším faktorom pri správnom výbere zosilňovača je tiež jeho použitie a Vaše nároky, ktoré požadujete aby daný receiver spĺňal. Dnes je už štandardom, že zosilňovače majú vstavaný AM/FM tuner s podporou RDS. Sú vybavené dostatočným množstvom konektorov pre pripojenie či už k televízorom, bluray prehrávačom, DVD prehrávačom alebo napríklad aj počítačom či hernými konzolami.
Výborný multimediálny mikrosystém vybavený FM tunerom s podporou RDS a predvolieb až 30 staníc. Výkon dodávaných reproduktorov je až 60 W. Čelný panel je vyrobený z hliníka a zladený do farby PIANO BLACK. Tento model je vhodný aj pre náročnejších milovníkov hudby.
Price6 €
Price7 €