Prva.sk
27 rokov na trhu 
Bezvreckové vysávače Electrolux Vreckové vysávače Electrolux
Kľúčové vlastnosti vysávača Electrolux ZSC69FD2
Skutočný cyklón. Z 0 na 180 km/h za pár sekúnd

Za vysokým výkonom sa skrýva pravá cyklónová technológia vysávača SuperCyclone™. Silný prúd vzduchu tvorí rýchly vír, ktorý vytvára obrovskú saciu silu

Žiadne prerušovanie pri vašom upratovaní

SuperCyclone™ má extra veľkú nádobu na prach. To pomáha efektívnosti spotrebiča dokonca i keď sa nádoba viac zaplní. Umožňuje to efektívny výkon po dlhú dobu vysávania, neprerušovanú pravidelnými výletmi ku kontajneru kvôli vyprázdneniu. Samozrejme ho môžete vyprázdňovať tak často, ako chcete a začať vysávať vždy s prázdnou nádobou.

Pracant, s ktorým sa ľahko pracuje

SuperCyclone™ má nárazníky pre schody kvôli stabilizácii pri vysávaní schodov, parkovacie príchytky pre ľahké uskladnenie a ergonomické tlačidlo navijaku kábla, ktoré ľahko ovládate nohou. Má takisto premenlivý sací výkon, priehľadnú nádobu na prach a efektívne hubice, aby vám pomohli dostať z SuperCyclone™ maximum.

Dust&Gone - vždy čistá prachovka

Inovatívna prachovka dust&gone rieši problém bežných prachoviek. Uložená vo vnútri vysávača nikdy neprekáža a je vždy po ruke. Po použití prachovku očistí sacia sila vysávača a prach putuje priamo do prachového vrecka. Prachovka dust&gone je vyrobená z elektrostatických vláken pre excelentný zber. Jej teleskopické telo a ohybná špička vám pomôže dosiahnúť i ťažko dostupné miesta.

ZSC69FD2
bezvreckový podlahový vysávač
Elegantný design,
         vysoký výkon...
Dust&Gone ponúka inovatívnu elektrostatickú prachovku, ktorá je uložená a čistená vo vnútri vysávača, a teda vždy čistá a pripravená pre ďalšiu prácu.
Chcete mať doma čo
najčistejšie, preto chcete
povysávať čo najlepšie
Mysleli sme na vás a zostavili sme široký rad účinných vysávačov tak, aby ste našli ten pravý, ktorý vyhovuje vám a vášmu domovu.
Price1 EUR
Z8870C ULTRAONE
vreckový podlahový vysávač

Price2 EUR

ZSC6930 SUPERCYCLONE
bezvreckový podlahový vysávač

Price3 EUR

Z8840
vreckový podlahový vysávač

Price4 EUR

ZXM7020 MAXIMUS
vreckový podlahový vysávač

Price5 EUR

Vysávate raz týždenne? Vysávate z času na čas?

     Tradičný prístup k čisteniu je povysávať celú domácnosť raz týždenne. Pre tento účel sú ideálne bežné vysávača – vďaka silnému ťahu a násadkám podávajú pri čistení solídny výkon. Inteligentnou cestou, ako zachovávať čistotu domácnosti je „okamžité čistenie“ – okamžite vysať, čo je potrebné a kde je to potrebné. Pre tento účel sú ideálne bezšnúrové vysávače. Sú vždy po ruke, majú uhladený dizajn, takže vysávač nemusíte ukrývať v skrini. Takže raz týždenne s bežným vysávačom, alebo malý vysávač pre okamžitú potrebu? Veľa ľudí robí oboje. Vyberte si taký typ vysávača, ktorý najlepšie vyhovuje spôsobu vášho čistenia. Prečo nie obidva?

Ak máte veľkú domácnosť...

     Niektoré vysávače majú extra dlhý kábel, takže nemusíte tak často prerušovať činnosť a meniť zásuvku – praktické vo veľkej domácnosti. Ak si rozmery vašej domácnosti vyžadujú časté vysávanie, vyberte si vysávač s dobrým zberom prachu – budete tak vysávať účinnejšie a jednoduchšie. Ak často vysávate, je tiež veľmi dôležité vybrať taký vysávač, ktorý sa ľahko ovláda a je ergonomický. Ergonomická rúčka v spojení s dobre ovládateľnou hubicou napríklad odľahčia vaše zápästie. Vyberte si ergonomický vysávač, ktorý je ľahko ovládateľný a má dlhý kábel.

ZB 2924
bezvreckový batériový vysávač
Price6 EUR

Rýchlo povysávajte to, čo je potrebné
                                           a kedy je to potrebné

Majte tieto precízne prepracované bezkáblové vysávače po ruke na každodenné okamžité čistenie – dokonalý doplnok vášho pravidelného vysávania.

ZB 4104 WD
batériový vysávač
Price7 EUR

Rapido - prvý ručný vysávač s kolieskami pre okamžité, jednoduché čistenie.
Vysáva každú suchú i mokrú špinu ľahko a bez zaváhania.

ZB 4106 WD
batériový vysávač
Price8 EUR
Predné kolieska

Kolieska uľahčujú namáhaniu vaších rúk a zápästí pri vysávaní, pričom i ochráňujú stoly, nábytok a podlahy.

Bezšnúrový, dobíjateľný

Vysávač s dobíjateľnými batériami. Môžete ho vziať kamkoľvek. Prenosný a pohodlný pre rýchle a ľahké vysávanie.

Suché a mokré vysávanie

Vďaka veľkej kapacite prachového vrecka a výbornému výkonu dokáže vysať všetkú suchú i mokrú špinu. Akrylový kontajner je možné umyť ručne alebo v umývačke.

E210B S-BAG ULTRA ONE
vrecká do vysávača s ultra dlhou životnosťou. poskytujú: extrémny sací výkon, až o 80% dlhšiu životnosť, objem 5 litrov.
7,69 EUR
E200M S-BAG CLASSIC
s-bag® CLASSIC - 15 vreciek, pevné a odolné vďaka inovovanému spôsobu skladania s trojitým preložením. Vyznačuje sa veľmi dobrou filtračnou schopnosťou a zachytí viac ako 95% všetkých prachových častíc. s-bag Classic je vybavený automatickým uzatváraním, ktoré uľahčuje manipuláciu pri jeho výmene.
13,20 EUR
E200/E200B S-BAG
Vyznačuje sa veľmi dobrými filtračnými schopnosťami a zachytí viac ako 95% všetkých prachových častíc.
7,72 EUR