Prva.sk
27 rokov na trhu 

Veľký výkon,
       malé rozmery ...
reproduktor do extrémnych teplotných
                     a poveternostných podmienok
Akustický Rambo
     vo večerných šatách...
  Najžiadanejší set z ponuky 5.1 kanálových zostáv. Tento model je zložený z piatich reproduktorov typu Cube Direct/Reflecting a aktívneho subwoofru typu ACOUSTIMASS. Set je kompatibilný s DTS a Dolby Digital 5.1. Subwoofer je vybavený regulátorom basu a LFE.
Price1 €
   Multimediálny reproduktorový systém Companion® 20 dramaticky vylepší zvuk z vášho počítača. Tento najlepší dvojdielny počítačový reproduktorový systém dokáže reprodukovať plný a prirodzený zvuk nezávisle na tom, či sa nachádzate pred počítačom alebo kdekoľvek v miestnosti.
Price2 €
S týmto populárnym stereofónnym reproduktorovým systémom budú vaše obľúbené vystúpenia prebiehať na centrálnom javisku. Reproduktorový systém Acoustimass® 5 funguje so zariadeniami domáceho stereofónneho systému tak, že si môžete vychutnať priestranné vystúpenie, ktoré by ste očakávali od reproduktorov výrazne väčších rozmerov. Tento reproduktorový systém Bose® je vhodnou voľbou pre reproduktorový systém zadného priestorového kanála aj pri zapojení zariadení domáceho kina.
Price3 €
Price4 €
Bose® Acoustimass® 6 Series III
subwoofer - schéma prúdenia zvuku
   Reproduktorový systém domáceho kina Acoustimass® vám priblíži vysokovýkonný zvuk hudby a filmov. Patentovaná technológia spoločnosti Bose® prináša prirodzený zvuk aj do vašich stereofónnych zariadení alebo domáceho kina. Tento 5.1-kanálový zvukový systém ľahko zapadne do miestnosti a je výbornou voľbou pre menšie miestnosti.
   Vďaka inovatívnym technológiám spoločnosti Bose budete aj vo vašich najobľúbenejších skladbách počuť nové detaily a nuansy. Reproduktory Virtually Invisible® v tvare kocky dodávajú skladbám a filmom živý a prirodzený zvuk. Majú tvar kocky s hranou dĺžky 7,6 cm. Tieto malé reproduktory verne reprodukujú jasný a prirodzený zvuk živého vystúpenia.