Filter
Doručenie
Cena

HECHT ESSENTIAL

,HECHT ESSENTIAL - infrasauna

Part Number: 8595614912037
Doručenie: Na objednávku
Značka: HECHT

1 359,00 €

Cena vrátane DPH

30 rokov skúseností...

30 rokov
na Slovenskom trhu
60 000
produktov skladom
14 dní
na vrátenie tovaru
Kamenná predajňa
Showroom
Bezkonkurenčné
ceny na trhu
Detail Obrázky Logistika Odkazy Podpora

Parametre

Infrasauna hecht essential pre umiestnenie v interiéri určená pre 1 - 2 osoby. sauna je vybavená ionizátorom vzduchu a svetelnou terapiou.
Sauna je vyrobená z kanadskej jedle, o výhrev sa stará 5 keramických telies. príkon sauny je len 2000 w, napájanie je teda robené z bežnej elektrickej zásuvky 230 v/50 hz.
Sauna tak umožní komukoľvek vychutnať si saunovanie v ľubovoľnom dome alebo priestornejšom byte. pritom príkon sauny je nižší ako je napríklad príkon bežnej varnej kanvice, sušiča vlasov alebo žehličky. o ohrev sa starajú kvalitné keramické ohrievače
Použitie keramických infražiaričov prináša hneď niekoľko výhod, z ktorých pre väčšinu užívateľov budú na prvom mieste nižšie prevádzkové náklady v porovnaní s klasickými saunami. infrasauna sa nepredhrieva na vysokú teplotu vzduchu.
Takmer ihneď po zapnutí ohrievačov môžete saunu používať, máte čas maximálne na krátku vlažnú sprchu. doba prevádzky vykurovacích telies je tak obmedzená prakticky len na dobu saunovania, teda cca 30 až 45 minút.
Pri súčasných cenách elektriny sa tak náklady na jedno saunovanie pohybujú okolo 0,20 €. teplo je odovzdávané pomocou žiarenia z ohrievača priamo na povrch tela.
To navyše zabezpečí, že organizmus je prehrievaný pomaly a rovnomerne, čo je zdraviu nielen veľmi prospešné, ale infrasaunu vďaka tomu môžu využívať ľudia, ktorí do klasickej sauny zo zdravotných dôvodov nemôžu.
Životnosť keramických ohrievačov je udávaná okolo 8000 hodín. ak teda budete saunu využívať 3x týždenne po dobu 30 - 45 minút, ohrievače vydržia až 60 rokov!
Sauna je vyrobená z dreva jedle kanadskej, označovanej tiež ako tsuga, alebo hemlock. toto drevo nevydáva žiadnu vôňu, neobsahuje živicu, ktorá by sa mohla teplom uvoľniť.
Výška sauny je 190 cm, aby však mohla byť zmontovaná, je nutné, aby výška stropu v miestnosti bola aspoň 210 cm. samotné zmontovanie je veľmi jednoduché, steny sú spojené kufrovým sponami, stačí ich len priložiť hranami k sebe a zaistiť zacvaknutím s
Všetka elektroinštalácia je už v stenách pripravená, stačí teda len podľa návodu spojiť pripravené konektory. dve osoby saunu zostavia počas 20 - 30 minút.
Nastavenie teploty a času sa vykonáva na prehľadnom ovládacom paneli. rozsah teploty je možné voliť od 30 do 60 °c. pätica tepelných panelov využíva princíp slnečného žiarenia a poskytuje príjemné teplo.
Vykurovacie panely sú konštruované tak, že zo spotrebúvanej energie vytvára priame dlhovlnné infračervené žiarenie.
Tento postup spôsobuje rovnomerné uvoľnenie tepla a má rad výhod oproti konvenčnému vykurovaniu (fínska sauna), ktoré funguje na princípe zdieľania tepla od ohrievaného vzduchu.
Nedochádza príkladne k cirkulácii vzduchu a nerovnomernému rozloženiu teplôt, čím sa zlepšuje tepelná pohoda a je možné vykurovať na nižšiu teplotu. táto vlastnosť je jedným z mnohých faktorov úspor elektrickej energie.
Svetelná terapia
Svetelná terapia siaha až do čias starého egypta. účinky svetla na organizmus sa líšia predovšetkým podľa vlnovej dĺžky svetla - farby svetla. červené svetlo preniká hlboko do tkanív, má analgetický, biostimulačný a protizápalový účinok.
Modré svetlo je zachytené už v povrchových tkanivách, preto sú jeho účinky najvyššie v oblasti dermatológie (koža). zelené svetlo pôsobí predovšetkým pre navodenie psychickej pohody. žlté svetlo je vhodné pre omladenie, pozitívne pôsobí na metabolizm
Ionizátor vzduchu
Ionizátor vzduchu "ozdravuje" znečistený vzduch tým, že ho ionizuje záporne nabitými iónmi. ionizovaný vzduch má potom rovnaké ozdravné účinky, ako napríklad vzduch v lese, alebo morský vzduch.
Pomáha alergikom, znižuje dýchacie ťažkosti, zlepšuje krvný obeh, pozitívne pôsobí proti depresii a posilňuje imunitu.
Infračervené žiarenie a jeho pozitívne účinky na ľudský organizmus
Efektívna detoxikácia organizmu
Saunovanie v infrasaune napomáha k vylúčeniu ťažkých kovov, v tukoch rozpustných toxínov a toxínov obsiahnutých v pote kožnými pórmi z tela. a to rýchlejšie a efektívnejšie ako akákoľvek iná liečba alebo cvičenie.
Ide napríklad o tieto látky: arzén, benzén, kadmium, nikel, meď, mangán, olovo, sodík, ortuť, anestetiká, lieky, cholesterol, nikotín, chlorid a kyseliny atď.
Chudnite v infrasaune!
Po saunovaní môžete vážiť aj o niekoľko kg menej, ale uvedomte si, že podkožný tuk sa teplom nerozpúšťa. telo však pri vypotení jedného gramu potu spotrebuje cca 0,6 kilokalórie energie.
Zatiaľ čo v klasickej fínskej saune je pot tvorený vodou z 95 až 97%, v infrasaune je to len z 80 až z 85%. zvyšok tvoria tukové bunky a škodliviny. preto v infrasaune vylúčite o 10% viac škodlivín než v klasickej fínskej saune.
Napríklad za 30 minút spálite až 600 kilokalórií.
Odbúravanie stresu
Súčasný životný štýl kladie značné nároky na našu výkonnosť. vyčerpávanie prirodzenej obranyschopnosti často vedie k preťaženiu organizmu a stresu.
Pri používaní infrasauny dochádza k rozšíreniu krvných vlásočníc, ktoré môže zlepšiť krvný obeh, a tým odbúrať aj stres.
Celulitída
Saunovanie je jedným z prostriedkov v boji proti celulitíde. je však potrebné ju kombinovať s následnou aplikáciou špeciálnych gélov, s masážami, s lymfodrenážami a úpravou jedálnička.
Čistenie a obnova pleti
Potom stráca pokožka hydratáciu a minerály, čo sa dá ale správnym pitným režimom nahradiť. odplavujú sa z nej však nečistoty. teplom sa uvoľňujú póry a pokožka sa potom lepšie čistí.
Pri saunovaní dôjde k prekrveniu pokožky, ktorá potom lepšie vstrebáva kozmetické prípravky. pravidelné používanie infrasauny zmierňuje kožné ochorenia, ako je akné, vyrážka, ekzém či lupienka, a môže postupne zmäkčiť aj jazvy.
Na druhú stranu je veľkým rizikom častého saunovanie tvorba rozšírených žiliek.
Úľava od bolesti
Saunovaním môžete odstrániť alebo aspoň zmierniť prejavy artritídy, uľaviť svojmu telu od svalových kŕčov, bolesti šije a chrbta a urýchliť proces hojenia menej vážnych zranení.
Posilnenie imunitného systému
Saunovanie spôsobí krátke zvýšenie telesnej teploty o 0,5 až 1,5 °c. následkom zvýšenia telesnej teploty dochádza k usmrteniu vírusov a baktérií alebo aspoň k zastaveniu ich množenia.
Výsledkom pravidelného saunovania je posilnenie imunitného systému.
Parametre
Výška (cm) 190
Šírka (cm) 120
Dĺžka (cm) 115

Doručenie

Ak objednáte výrobok do 16:00 hodiny
Predpokladaný termín doručenia: 01.01.0001

Ak objednáte výrobok po 16:00 hodine
Predpokladaný termín doručenia: 01.01.0001

Cena prepravy

Kuriérska služba v SR na dobierku
Cena: 0 €
Kuriérska služba v SR platba vopred
Cena: 0 €
Osobný odber Kežmarok
Cena: 0 €

Výrobca

HECHT  https://www.hecht.sk/

Užívateľská podpora

Zoznam telefónnych čísel

Obchod
+421(0)950 333 888

Obchod
+421(0)950 333 888

Info T-Mobile
+421 (0) 903 625 488

Info Orange
+421 (0) 907 951 615

Zoznam e-mail adries

Prva.sk - Servis a reklamácie
servis@prva.sk

    Kontakt    |   Obchodné podmienky   |   Pomoc   |   Účet
Internetový obchod Prva.sk
Uvedené ceny sú ceny s dph.
Copyright © 2003 - 2011 THS Kezmarok, s r.o. Slovakia. All rights reserved.
 
Špecifikácie výrobkov sa môžu zmeniť bez upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.