Filter
Doručenie
Cena

HECHT 9334 SQ

,HECHT 9334 SQ - benzínová snežná fréza

Part Number: 8595614902793
Doručenie: Do 24 hodín
Značka: HECHT

1 399,00 €

Cena vrátane DPH


28 rokov skúseností...

27 rokov
na Slovenskom trhu
60 000
produktov skladom
14 dní
na vrátenie tovaru
Kamenná predajňa
Showroom
Bezkonkurenčné
ceny na trhu
Detail Obrázky Logistika Odkazy Podpora

Parametre

Snehová fréza hecht 9334 sq je nadštandardne vybavený stroj, ktorý si hravo poradí s nečakanou snehovou nádielkou. srdcom frézy je výkonný 9,9 hp štvortaktný ohv motor hecht s objemom 375 cm3.
Šírka záberu tejto frézy je úctyhodných 87 cm, pri výške záberu 51 cm. oceľové nože chránené masívnom bunkrom si poradia aj so zhutneným a zľadovateným snehom. ten je následne komínom odhodený až do vzdialenosti 15 m.
Komín je možné pohodlne nastaviť z miesta obsluhy v rozsahu 190°.
Nože frézy sú upevnené na strihových skrutkách, ak by tak v snehu narazili na ukrytý kameň, betón alebo obrubník a boli tak náhle zastavené, dôjde k odstrihnutí týchto skrutiek, čím sa zabráni poškodeniu prevodov alebo ďalších častí stroja.
Výmena ostrihnutých skrutiek potom zaberie krátku chvíľku a takmer okamžite môžete pokračovať v práci.
U tejto frézy bol okrem vysokého výkonu kladený veľký dôraz aj na komfort obsluhy. fréza je vybavená elektrickým štartérom. štartovanie je vykonané pripojením do bežnej elektrickej zásuvky 230v.
Vďaka tomu odpadá problém s použitím akumulátorov v mrazivom počasí. po naštartovaní stačí frézu odpojiť od siete a počas krátkych prestávok pri práci je možné ohriaty motor ľahko naštartovať pomocou klasického štartovacieho tiahla.
Na hlavnom paneli nájdete dostupné všetky hlavné ovládacie prvky, ako je kľučka smeru vyhadzovania, radiaca páka, páka nastavenia vzdialenosti vyhadzovania, spínač led svetlometu a spínač vyhrievania rukoväťou.
Pákou na ľavom madle je spúšťaný šnek frézy, pákou na pravom madle je spúšťaný pojazd. pod pravým madlom je potom umiestnená páčka uzávierky diferenciálu.
Po stlačení tejto páčky je možné s frézou ľahko manévrovať pri zatáčaní, po jej uvoľnení stabilne zaberajú obe kolesá. fréza je vybavená prevodovkou so šiestimi stupňami vpred a dvoma vzad.
Rýchlosť jazdy tak ľahko prispôsobíte aktuálnemu stavu odhazovaného snehu.
O pojazd frézy sa starajú veľká 16 x 6,5 - 6 "kolesá s hlbokým dezénom pre ideálnu trakciu v extrémnych podmienkach. hmotnosť frézy je 127 kg.
Elektrický štartér
Snehová fréza je vybavená elektrickým štartérom. frézu ľahko naštartujete pripojením k bežnej elektrickej sieti 230v / 50hz pomocou vhodného predlžovacieho kábla.
Vďaka tomu odpadá problém akumulátorov v mrazivom počasí a fréza má k dispozícii neobmedzený prísun energie pre štart. pomocou stlačenia tlačidla štartéra ju uvediete do chodu.
Akonáhle sa motor ohreje, môžete po krátkych pauzách pri práci štartovať štartovacou rukoväťou.
Uzávierka diferenciálu
Pri bežnom použití frézy zaberajú obe kolesá súčasne. v spojení s kvalitnými pneumatikami s hrubým dezénom je tak dosiahnuté vysokej trakcie, čo fréze zaisťuje vynikajúcu priestupnosť terénom.
Zároveň sa tým však znižuje manévrovanie frézy v zákrutách. aby bola obsluha maximálne pohodlná a jednoduchá, pod pravým madlom je umiestnená páčka uzávierky diferenciálu. jej stlačením otvorte uzávierku a s frézou sa manévruje veľmi ľahko.
To vám umožní so strojom manipulovať aj na plochách so zložitou štruktúrou, ľahko môžete obchádzať prekážky, alebo sa s ňou otáčať.
Vyhrievané rukoväte
Snehová fréza je určená pre prácu v mrazivom počasí, jedným z predpokladov pre jej pohodlné a bezpečné použitie sú aj ruky, v ktorých mrazom nestrácate cit. prepínačom na hlavnom paneli môžete zapnúť vyhrievanie rukovätí.
Rukoväte potom ohrievajú ruky a vy môžete pohodlne pracovať aj v tých najmrazivejších podmienkach.
Nastaviteľné klzáky
Bunker frézy je po stranách vybavený nastaviteľnými klzákmi z odolného plastu. vďaka tomu ľahšie kĺže po povrchu, nezanecháva na dlažbe škrabance, alebo hrdzu. klzáky zároveň umožnia presne nastaviť výšku reznej hrany a nožov frézy.
Na hladkom betónovom alebo asfaltovom povrchu a dlažbe môžete výšku znížiť tak, že je sneh dokonale odoberaný. vyššie polohy potom využijete na nerovnom povrchu alebo štrku.
Klzáky sú obojstranné, pokiaľ sa na jednej strane príliš opotrebuje, je možné ich obrátiť neopotrebovanou stranou dole, tým sa ich životnosť zdvojnásobí.
Strižné skrutky
Aj keď si vďaka vysokému výkonu a oceľovým nožom fréza ľahko poradí aj so zľadovateným snehom, predmety ukryté v snehu by ju mohli poškodiť. aj tá najopatrnejšie obsluha môže vo vysokom snehu naraziť na ukryté predmety.
Nože slimáka sú preto k hnacej hriadeli pripevnené pomocou strižných skrutiek, ktoré fungujú ako poistka. ak by sa nože náhle zarazili, skrutky sa prestrihnú a slimák sa na hriadeli zastaví, čím sa zabráni poškodeniu.
Výmena skrutiek potom zaberie minutku a fréza môže okamžite pokračovať v práci.
Pracovný reflektor
V zimnom období sú dni kratšie, preto je predpoklad, že frézu budete používať za tmy v skorých ranných alebo neskorých popoludňajších hodinách. preto je stroj vybavený výkonným led reflektorom, ktorý vám spoľahlivo presvieti priestor pred frézou.
Ovládací panel
Aby bola práca s frézou jednoduchá, všetky hlavné ovládacie prvky sú ľahko dostupné na paneli riadidiel.
Nájdete tu radiacu páku, nastavenie výšky - vzdialenosti vyhadzovania, kľukou na paneli môžete otáčať komínom o 190°, spínač reflektora a spínač vyhrievania rukoväte.
Veľký vyhadzovací komín
Aby mohla fréza spoľahlivo pracovať aj za tých najdrsnejších podmienok bez neustáleho upchávania, je vybavená veľkým a širokým, oceľovým komínom. aj vďaka konštrukcii komína môže byť sneh odhodený až na vzdialenosť 15 m.
Oceľová konštrukcia takisto zvyšuje bezpečnosť, ak by nože nabrali v snehu ukrytý predmet. spodná časť komína je vnútri vybavená bezpečnostnou mriežkou.
Tá je pohyblivá, tak že nevadí pri vyhadzovaní snehu, zároveň však zabráni vniknutiu ruky k nožom druhého stupňa, ak by obsluha nedodržala pokyny pre bezpečné použitie. komín je úplne ovládaný pomocou prvkov na hlavnom paneli frézy.
Otáčať možno v rozsahu 190°. rovnako tak je možné priamo na paneli obsluhy diaľkovo ovládať vrchný deflektor, ktorý riadi dĺžku vyhadzovania.
Parametre
Motor 4-taktný, hecht ohv
Hmotnosť (kg) 127
Pojazd Áno, 6 rýchlostí vpred, 2 vzad
Výkon (hp) 9.9
Max. odhadz. vzdialenosť (m) 15
Šírka záberu (cm) 87
Nastavenie komína 190°
Vyhrievané rukoväte Áno

Doručenie

Predpokladaný termín doručenia: 22.09.2020

Cena prepravy

Kuriérska služba v SR na dobierku
Cena: 0 €
Kuriérska služba v SR platba vopred
Cena: 0 €
Osobný odber Kežmarok
Cena: 0 €

Výrobca

HECHT  https://www.hecht.sk/

Užívateľská podpora

Zoznam telefónnych čísel

Obchod
+421 (0) 52 - 28 65432

Obchod
+421 (0) 52 - 28 65433

Info T-Mobile
+421 (0) 903 625 488

Info Orange
+421 (0) 907 951 615Zoznam e-mail adries

Prva.sk - Servis a reklamácie
servis@prva.sk

Servis - Marcel
jakubco@prva.sk

27 rokov na trhu 
    Kontakt    |   Obchodné podmienky   |   Pomoc   |   Účet
Internetový obchod Prva.sk
Uvedené ceny sú ceny s dph.
Copyright © 2003 - 2011 THS Kezmarok, s r.o. Slovakia. All rights reserved.
 
Špecifikácie výrobkov sa môžu zmeniť bez upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.