Filter
Doručenie
Cena

ALPINE X902-G7

,Alpine X902-G7 VW Golf 7

Part Number: 4958043888016
Doručenie: Do 14 dní (Nie je skladom)
Značka: ALPINE

2 292,48 €

Cena vrátane DPH


28 rokov skúseností...

27 rokov
na Slovenskom trhu
60 000
produktov skladom
14 dní
na vrátenie tovaru
Kamenná predajňa
Showroom
Bezkonkurenčné
ceny na trhu
Detail Obrázky Logistika Odkazy Podpora

Parametre

Navigácia s 9 „dotykovým displejom pre volkswagen golf 7 s mapami tomtom, kompatibilná s apple carplay a android auto – x902d-g7
Alpine predstavuje druhú generáciu systému alpine style pre golf 7: perfektná integrácia systému do vášho golfu, s najnovšími funkciami.
Len alpine ponúka najväčšiu veľkosť obrazovky (9 palcov), ako aj rozsiahle možnosti médií vrátane kompatibility s apple carplay a android auto, špičkovú navigáciu igo primo nextgen s mapami tomtom.
Vďaka tomuto skvelému systému získate aj vysokú kvalitu zvuku.
Dokonalá integrácia s prémiovými komponentmi.
Výkon bez kompromisov.
Zmente svoju palubnú dosku na špičkový filmový zážitok: vrcholom systému alpine je 9-palcová dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením – najväčšia obrazovka pre palubnú dosku volkswagen golf 7.
V skutočnosti je to viac ako dvojnásobná veľkosť oproti 5-palcovej obrazovke rns 310/315, ktorá sa nachádza vo väčšine modelov golf 7.
Tento displej veľkej veľkosti vás ohromí svojou brilantnou kvalitou obrazu s vysokým rozlíšením – musíte ho vidieť aby ste uverili.
Systém alpine je pripojený k ovládacím tlačidlám na volante. znamená to, že s alpine túto výhodnú funkciu nestratíte a budete mať plnú kontrolu nad hlasitosťou, telefónom, prepínaním skladieb a mnohými ďalšími príkazmi.
Môžete dokonca aktivovať ovládanie hlasom siri, ak máte iphone pripojený k systému – priamo z vášho volantu.
Malý displej na prístrojovom panely je tiež pripojený k systému alpine a môže zobrazovať názvy rozhlasových staníc, názvy skladieb a informácie o interpretoch, mená volajúcich, navigačné šípky a mnoho ďalšieho.
Ak je vaše auto vybavené originálnymi parkovacími senzormi, môžete pokračovať v používaní tejto praktickej funkcie aj s alpine.
Systém parkovacích senzorov je pripojený k vašej obrazovke, zobrazuje vzdialenosti a poskytuje zvukovú signalizáciu s automatickým stlmením hudby pri parkovaní vášho auta.
Zariadenie i902d-g7 / x902d-g7 je vybavené zobrazením parkovacieho senzora druhej generácie s oveľa vyšším detailom displeja.
Ak je váš golf 7 vybavený pôvodnou cúvacou kamerou vw, môže byť jednoducho pripojená k systému alpine. kamera sa pri cúvaní automaticky aktivuje. ak vaše vozidlo nie je vybavené pôvodnou cúvacou kamerou, odporúčame vám túto funkciu dokúpiť.
Systém alpine je kompatibilný s elektronickým systémom golf 7. nastavenie vozidla a informácie, ako je spotreba, sa zobrazujú na 9 palcovom displeji alpine.
Systém alpine style je kompatibilný s pôvodným zvukovým systémom golf 7 dynaudio. všetko, čo potrebujete, je rozhranie kwe-dy01g6, ktoré umožňuje pripojenie vašej jednotky alpine style k zosilňovaču dynaudio.
Systém alpine sa automaticky spustí, keď vodič odomkne auto kľúčom. na peknom privítaní sa objaví voliteľná štartovacia obrazovka hneď, keď sa všetci cestujúci usadia, systém je pripravený na použitie.
Alpine ponúka 4 základné otváracie obrazovky (golf, gti, gtd a r), ale je veľmi jednoduché vytvoriť vlastný obrázok a použiť ho.
Model i902d-g7 / x902d-g7 poskytuje vizuálnu spätnú väzbu pre zvolenú teplotu vodiča a spolujazdca, stav ac, úroveň vykurovania sedadiel, vybrané vetracie otvory a ďalšie.
Táto obrazovka sa automaticky objaví na niekoľko sekúnd, keď sa zmení niektoré z uvedených nastavení.
Veľmi užitočným doplnkom pre váš golf 7 je bezdrôtová nabíjacia konzola kce-g6qi.
Táto malá gumová podložka perfektne zapadá do stredovej konzoly golf 7 a poskytuje indukčné nabíjanie kompatibilné s qi pre váš mobilný telefón vybavený bezdrôtovým nabíjaním.
Model kce-g6qi pracuje s akýmkoľvek golfom 7 bez ohľadu na pôvodný rádiový alebo popredajný systém.
Systém alpine vám umožňuje vychutnať si filmy, hudobné videá alebo televízne relácie z mnohých rôznych zdrojov, napríklad dvd z voliteľnej optickej jednotky, usb kľúčov,
Najnovšie smartfóny s výstupom hdmi alebo prenosné video zariadenia (voliteľné káble alebo adaptéry sú vyžadované).
Môžete tiež pripojiť zariadenie ipod touch alebo iphone cez rozhranie hdmi a vychutnať si video obsah na 9-palcovom displeji s vysokým rozlíšením.
Spoločnosť alpine dokonca ponúka úplne nový televízny tuner dvb-t2 (tue-t220dv), ak sa chcete pozerať na televízne programy počas čakania v dopravnej zápche.
Inovatívna kompatibilita s i902d-g7 / x902d-g7 a apple carplay vám prináša šikovný spôsob používania vášho iphone na cestách.
Apple carplay dáva užívateľom iphone neuveriteľne intuitívny spôsob, ako telefonovať, používať mapy, počúvať hudbu a pristupovať k správam iba slovom alebo dotykom.
Môžete si dokonca vychutnať spotify, internetové rádio alebo podcasty, keď ste na ceste. jednoducho pripojte iphone s funkciou carplay k portu usb vášho zariadenia alpine a ste pripravení ísť.
Systém android auto bol navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť.
S jednoduchým a intuitívnym rozhraním, integrovanými ovládacími prvkami na volante a hlasovými akciami je navrhnutý tak, aby minimalizoval rozptyľovanie, aby ste sa mohli sústrediť na cestu.
Systém android auto vám automaticky prináša užitočné informácie a organizuje ich na jednoduché karty, ktoré sa objavia len vtedy, keď sú potrebné.
Aplikácie apple carplay aj android auto majú prístup k navigačnej anténe zariadenia i902d-g7 / x902d-g7, ktorá umožňuje lepšiu presnosť pri používaní aplikácií navi.

Doručenie

Ak objednáte výrobok do 16:00 hodiny
Predpokladaný termín doručenia: 01.01.0001

Ak objednáte výrobok po 16:00 hodine
Predpokladaný termín doručenia: 01.01.0001

Cena prepravy

Kuriérska služba v SR na dobierku
Cena: +10,09 €
Kuriérska služba v SR platba vopred
Cena: +10,09 €
Osobný odber Kežmarok
Cena: 0 €

Výrobca

ALPINE 

Užívateľská podpora

Zoznam telefónnych čísel

Obchod
+421 (0) 52 - 28 65432

Obchod
+421 (0) 52 - 28 65433

Info T-Mobile
+421 (0) 903 625 488

Info Orange
+421 (0) 907 951 615Zoznam e-mail adries

Prva.sk - Servis a reklamácie
servis@prva.sk

Servis - Marcel
jakubco@prva.sk

27 rokov na trhu 
    Kontakt    |   Obchodné podmienky   |   Pomoc   |   Účet
Internetový obchod Prva.sk
Uvedené ceny sú ceny s dph.
Copyright © 2003 - 2011 THS Kezmarok, s r.o. Slovakia. All rights reserved.
 
Špecifikácie výrobkov sa môžu zmeniť bez upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.